Top 10 audiobooków i słuchowisk, w których można się zakochaćSłuchowiska i audiobooki wynoszą doznania płynące z odbioru książek na zupełnie nowy poziom. Niektóre po prostu są gwarancją wygody podczas śledzenia fabuły w każdym miejscu, podczas gdy inne zachwycają swoim epickim rozmachem, z jakim zostały zrealizowane. Jeżeli dopiero zaczynamy przygodę ze słuchaniem książek lub szukamy godnych polecenia powieści w formie audio, to mamy kilka propozycji koniecznie wartych sprawdzenia. 

Bestsellerowe audiobooki, których nie możesz przegapić 

Zacznijmy od książek, które podbiły czytelniczy świat. Jedną z takich serii bez wątpienia są książki Harry Potter. Przygody w Szkole Magii i Czarodziejstwa teraz możemy odkrywać w zupełnie nowej formie. Audiobook Harry Potter to doskonała okazja, aby odwiedzić po raz pierwszy kultowe uniwersum J.K. Rowling, jak również świetna sposobność dla fanów cyklu chcących ponownie przeżyć pełne magii przygody. Wielbiciele klasyki zdecydowanie powinni wybrać także inne kultowe dzieła w formie audio. 

TOP 10 audiobooków, które warto przesłuchać 

Jakie audiobooki warto wybrać? Oto dziesięć propozycji, od których warto zacząć przygodę ze słuchaniem książek: 

– audiobook Hobbit

– audiobook Wiedźmin 

– Ania z Zielonego Wzgórza audiobook

– Potęga podświadomości audiobook

– Czarnobylska modlitwa

– Sapiens. Od zwierząt do bogów

– cykl Filary Ziemi

– audiobook Solaris 

– Gra o tron 

– Dagmara Kuźmierska książka “Prawdziwa historia Królowej Życia”

Zapierające dech słuchowiska oraz audiobooki z aktorami 

Szukając epickich doznań, które wyniosą nasze wrażenia z czytania książek na zupełnie nowy poziom, warto sięgnąć po bestsellerowe słuchowiska. Doskonale zaaranżowane i zrealizowane z dbałością o najmniejsze detale audycje pozwalają przeżyć niezwykłe przygody. Jakie słuchowiska są godne polecenia? Wśród propozycji wymienić należy: słuchowisko Wiedźmin, Ojciec chrzestny czy słuchowisko zrealizowane na podstawie popularnego komiksu Roberta Kirkmana “The Walking Dead”. 

Gdzie kupić audiobooki?

Słuchowiska oraz audiobooki wysłuchać możemy zarówno w dedykowanych aplikacjach dostępnych na smartfonach, jak i zakupić poprzez witrynę wybranej księgarni internetowej. W sprzedaży znaleźć można wydania cyfrowe do pobrania przez internet oraz wydania fizyczne w postaci płyt CD.